עורך דין ונוטריון בחולון

אלי ביבי – עורך דין ונוטריון בחולון

עורך דין אלי ביבי הינו עורך דין ונוטריון בחולון בעל שנים רבות של ניסיון והצלחות רבות. משרדו של אלי ביבי, עורך דין ונוטריון בחולון משלב וטומן בתוכו את כל האלמנטים שהייתם רוצים למצוא כשאתם מחפשים עורך דין ונוטריון בחולון. אלי ביבי מתעסק ופועל בקשת רחבה ביותר בעולם המשפט, ונאמנות שלל לקוחות, פרטיים ומסחרים כאחד. את משרדו הקים אלי ביבי לאחר שסיים את שירותו הצבאי בדרגת סגן אלוף ובאמתחתו ניתן למצוא תיקים ומקרים שהיו על סף חורבן ובאמצעות התעקשות, נאמנות ומקצועיות חסרת פשרות הצליח אלי ביבי להפוך ולשנות את הכף ואת רוע הגזרה שעמד ליטול בית המשפט על לקוחותיו.

שירותיו של עורך הדין אלי ביבי בחולון

כשאתם צריכים במיידי למצוא ולהשכיר את שירותיו של עורך דין ונוטריון בחולון, אלי ביבי יהיה שם בשבילכם, לאחר שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, אלי ביבי ידע בוודאות הכיצד יש לגשת ולפתור את הבעיה. משרדו של אלי ביבי מתמחה ומתמקצע בכל האישורים הנוטריונים, לרבות אישורי צוואה, הסכם ממון, כל סוגי ייפוי הכוח וכן מועסק עורך דין אלי ביבי כליטיגטור בפני בתי המשפט הגדולים בארץ ומייצג בגאווה שלל לקוחות מכל המגזרים. במוחו הקודח מתבשלת לו אסטרטגיית פעולה והוא יודע במקצועיות ובזהירות כיצד לפעול, איך ועם מי לדבר ולפנות, הכל על מנת להשיג את מטרותיו של הלקוח. עורך הדין אלי ביבי רואה את הלקוח מעל הכל. כאמור, אלי ביבי הוא בעל שנים של ניסיון כעורך דין ונוטריון בחולון, ולקוחות רבים בחולון נעזרו בשירותיו ומכירים לו תודה גדולה.

כתיבת צוואות וקיומה:

פעמים רבות כאשר בני אדם רבים בערוב ימיהם חיפשו הכיצד להשאיר את נכסיהם ורכושם אשר צברו במהלך ימיהם , הם חיפשו עורך דין ונוטריון בחולון על מנת לכתוב ולערוך צוואה תקנית והגיעו לעורך דין אלי ביבי – שם התקבלו במשרדו ביחס אנושי שובה לב, קשוב וחם, אלי ביבי עזר לכל אחד מהלקוחות במקצועיות, נאמנות ויעילות רבה. בעזרת הניסיון הרב שצבר עורך דין אלי ביבי בתחום הצוואות למד הכיצד לכתוב צוואות באופן המקצועי ביותר שלא ישאיר שום קצוות פתוחים. אלי ביבי מקפיד על שמירת קשר ישיר עם שאר בני משפחתו אחרי לכתו מפני שכאשר ירצו לפתוח ולקיים את הצוואה תהיה להם הכתובת לפנות אליה. פעמים רבות עושים רשויות החוק חיים לא פשוטים עבור היורשים החוקים של משאיר הצוואה, בעזרת עורך דין מקצועי הדבר נעשה קל יותר.

שירותי אפוסטיל, תרגום ואישור מסמכים בחו"ל:

בתור עורך דין ונוטריון בחולון אשר מוצב בראש רשימת אנשי המקצוע, עורך דין אלי ביבי מבצע שלל עבודות במסגרת נוטריונית ומשמש גם כאפוסטיל מורשה. גם בידכם תעודה חתומה בידי מדינת ישראל, או לחלופין כל מדינה אחרת בעולם, כגוון: תעודת נישואין, תעודת לידה, תעודת פטירה או תעודה ממשרד החינוך כגון סיום 12 שנות לימוד או תואר וברצונכם להמיר ולתרגם אותה לשפת האנגלית, אלי ביבי, עורך דין, נוטריון ואפוסטיל רשאי לאשר זאת על ידי חתימה מוכרת, מאושרת ומוסכמת בכל רחבי העולם.

ייפוי כוח – כתיבה ואישור כל הסוגים:

עורך דין אלי ביבי מומחה בעל בקיאות רבה בנושא הרגיש של ייפו כוח. כעורך דין ונוטריון בחולון בעל שנים ארוכות אלי ביבי ראה, שמע ועשה הכל בתחום. משמש כיום כעורך דין, נוטריון ויועץ לתחום ייפוי הכוח על כל סוגיו, ייפוי כוח חוזרים שאינם חוזרים, ייפוי כוח רגילים ומיוחדים. כמו כן, אלי ביבי מומחה ובעל שם מוכר בכתיבת ועריכת ייפוי כוח לצאת ג' ומשמש נאמן לשלל לקוחותיו, במישור הפרטי, העסקי והציבורי. בקורות חייו המקצועיים של אלי ביבי כעורך דין ונוטריון ניתן למצוא הצלחות רבות בכל בתי המשפט בישראל בתחום ייפוי הכוח השונים, שמו הולך לפניו, ולאור ההצלחה בתיקים שהלכו והסתבכו מפאת התעסקות בלתי מקצועית בתחום הרגיש של ייפוי כוח- רכש את אמון הלקוחות, הקולגות לעריכת דין ואת גדולי המשפטנים שמתייחסים לכל מילה היוצאת מפיו ביראת קודש וכובד ראש.