עורך דין ונוטריון בחולון

אלי ביבי – עורך דין ונוטריון בחולון

עורך דין אלי ביבי הינו עורך דין ונוטריון בחולון בעל שנים רבות של ניסיון והצלחות רבות. משרדו של אלי ביבי, עורך דין ונוטריון בחולון משלב וטומן בתוכו את כל האלמנטים שהייתם רוצים למצוא כשאתם מחפשים עורך דין ונוטריון בחולון. אלי ביבי מתעסק ופועל בקשת רחבה ביותר בעולם המשפט, ונאמנות שלל לקוחות, פרטיים ומסחרים כאחד. את משרדו הקים אלי ביבי לאחר שסיים את שירותו הצבאי בדרגת סגן אלוף ובאמתחתו ניתן למצוא תיקים ומקרים שהיו על סף חורבן ובאמצעות התעקשות, נאמנות ומקצועיות חסרת פשרות הצליח אלי ביבי להפוך ולשנות את הכף ואת רוע הגזרה שעמד ליטול בית המשפט על לקוחותיו.

שירותיו של עורך הדין אלי ביבי בחולון

כשאתם צריכים במיידי למצוא ולהשכיר את שירותיו של עורך דין ונוטריון בחולון, אלי ביבי יהיה שם בשבילכם, לאחר שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, אלי ביבי ידע בוודאות הכיצד יש לגשת ולפתור את הבעיה. משרדו של אלי ביבי מתמחה ומתמקצע בכל האישורים הנוטריונים, לרבות אישורי צוואה, הסכם ממון, כל סוגי ייפוי הכוח וכן מועסק עורך דין אלי ביבי כליטיגטור בפני בתי המשפט הגדולים בארץ ומייצג בגאווה שלל לקוחות מכל המגזרים. במוחו הקודח מתבשלת לו אסטרטגיית פעולה והוא יודע במקצועיות ובזהירות כיצד לפעול, איך ועם מי לדבר ולפנות, הכל על מנת להשיג את מטרותיו של הלקוח. עורך הדין אלי ביבי רואה את הלקוח מעל הכל. כאמור, אלי ביבי הוא בעל שנים של ניסיון כעורך דין ונוטריון בחולון, ולקוחות רבים בחולון נעזרו בשירותיו ומכירים לו תודה גדולה.

כתיבת צוואות וקיומה:

פעמים רבות כאשר בני אדם רבים בערוב ימיהם חיפשו הכיצד להשאיר את נכסיהם ורכושם אשר צברו במהלך ימיהם , הם חיפשו עורך דין ונוטריון בחולון על מנת לכתוב ולערוך צוואה תקנית והגיעו לעורך דין אלי ביבי – שם התקבלו במשרדו ביחס אנושי שובה לב, קשוב וחם, אלי ביבי עזר לכל אחד מהלקוחות במקצועיות, נאמנות ויעילות רבה. בעזרת הניסיון הרב שצבר עורך דין אלי ביבי בתחום הצוואות למד הכיצד לכתוב צוואות באופן המקצועי ביותר שלא ישאיר שום קצוות פתוחים. אלי ביבי מקפיד על שמירת קשר ישיר עם שאר בני משפחתו אחרי לכתו מפני שכאשר ירצו לפתוח ולקיים את הצוואה תהיה להם הכתובת לפנות אליה. פעמים רבות עושים רשויות החוק חיים לא פשוטים עבור היורשים החוקים של משאיר הצוואה, בעזרת עורך דין מקצועי הדבר נעשה קל יותר.

שירותי אפוסטיל, תרגום ואישור מסמכים בחו"ל:

בתור עורך דין ונוטריון בחולון אשר מוצב בראש רשימת אנשי המקצוע, עורך דין אלי ביבי מבצע שלל עבודות במסגרת נוטריונית ומשמש גם כאפוסטיל מורשה. גם בידכם תעודה חתומה בידי מדינת ישראל, או לחלופין כל מדינה אחרת בעולם, כגוון: תעודת נישואין, תעודת לידה, תעודת פטירה או תעודה ממשרד החינוך כגון סיום 12 שנות לימוד או תואר וברצונכם להמיר ולתרגם אותה לשפת האנגלית, אלי ביבי, עורך דין, נוטריון ואפוסטיל רשאי לאשר זאת על ידי חתימה מוכרת, מאושרת ומוסכמת בכל רחבי העולם.

ייפוי כוח – כתיבה ואישור כל הסוגים:

עורך דין אלי ביבי מומחה בעל בקיאות רבה בנושא הרגיש של ייפו כוח. כעורך דין ונוטריון בחולון בעל שנים ארוכות אלי ביבי ראה, שמע ועשה הכל בתחום. משמש כיום כעורך דין, נוטריון ויועץ לתחום ייפוי הכוח על כל סוגיו, ייפוי כוח חוזרים שאינם חוזרים, ייפוי כוח רגילים ומיוחדים. כמו כן, אלי ביבי מומחה ובעל שם מוכר בכתיבת ועריכת ייפוי כוח לצאת ג' ומשמש נאמן לשלל לקוחותיו, במישור הפרטי, העסקי והציבורי. בקורות חייו המקצועיים של אלי ביבי כעורך דין ונוטריון ניתן למצוא הצלחות רבות בכל בתי המשפט בישראל בתחום ייפוי הכוח השונים, שמו הולך לפניו, ולאור ההצלחה בתיקים שהלכו והסתבכו מפאת התעסקות בלתי מקצועית בתחום הרגיש של ייפוי כוח- רכש את אמון הלקוחות, הקולגות לעריכת דין ואת גדולי המשפטנים שמתייחסים לכל מילה היוצאת מפיו ביראת קודש וכובד ראש.

פוסטים על עורך דין ונוטריון בחולון

<h3>איך להשיג תרגום נוטריוני לאנגלית במחיר שמתאים לכם?</h3>

איך להשיג תרגום נוטריוני לאנגלית במחיר שמתאים לכם?

קרא עוד
לא מעט אנשים שצריכים תרגום נוטריוני לאנגלית נתקלים במחירים גבוהים למדיי, ובחלק נכבד מהמקרים הם נאלצים לוותר על השירות. אך ישנם מספר פעולות שיסייעו לכם לקבל את המחיר שמתאים לכם. כך תוכלו לקבל תרגום נוטריוני לאנגלית במחיר אידיאלי קודם כל תנסו לתרגם אך ורק את הפרטים הרלוונטיים עבורכם, ולא את המסמך כולו. כך תוכלו להוזיל בצורה משמעותית את העלויות. בנוסף תרגום נוטריוני לאנגלית ניתן על ידי חברות תרגום רבות, ולכן תוכלו לבצע השוואת מחירים מקיפה בין שלל החברות. כך תוכלו לקבל את הצעת המחיר המושלמת עבורכם, וזאת שעונה בצורה אידיאלית ליכולות הכספיות שלכם.
<h3>כיצד אמור להיראות מכתב ייפוי כוח?</h3>

כיצד אמור להיראות מכתב ייפוי כוח?

קרא עוד
כאשר אתם עומדים להכין מכתב ייפוי כוח, ברוב המקרים תהיו חייבים לפנות לעורך דין שיסייע לכם. אך במקרה שבו תרצו לכתוב את המכתב לבדכם, ישנם כמה פרטים חשובים שאסור לכם לשכוח לרשום אותם במכתב עצמו. מה חייבים לרשום על גבי מכתב ייפוי כוח? ראשית אתם חייבים לרשום על גבי מכתב ייפוי כוח את השם שלכם ביחד עם כל הפרטים המזהים שלכם, כך יהיה ניתן לדעת כי אתם כתבתם את המכתב. בנוסף תצטרכו לרשום את הפרטים המלאים כולל פרטי זיהוי של מיופה הכוח. בתוכן של המכתב עליכם לציין איזה כוח אתם מייפים, וחשוב מאוד שתהיו כמה שיותר ספציפיים.
<h3>מדוע חשוב לקבל ייפוי כוח בלתי חוזר במקרקעין?</h3>

מדוע חשוב לקבל ייפוי כוח בלתי חוזר במקרקעין?

קרא עוד
תדמיינו לכם מצב שבו אתם רוכשים דירה או כל סוג אחר של נכס, אך בפועל אתם מגלים כי לאחר תקופת זמן קצובה אינכם בעלי השליטה על הדירה או הנכס. בדיוק לשם כך חשוב שתקבלו ייפוי כוח בלתי חוזר במקרקעין. אסור לכם לוותר על ייפוי כוח בלתי חוזר במקרקעין כאשר אתם מתעקשים ייפוי כוח בלתי חוזר במקרקעין אתם בעצם נותנים לעצמכם את תעודת הביטוח. רק כך תוכלו לדעת שבעל הנכס שמכר לכם אותו לא יתחרט, ויוכל לקבל את הנכס אליו בחזרה. באמצעות ייפוי כוח בלתי חוזר על מקרקעין, לא תהיה לו את האפשרות להחזיר את הגלגל לאחור.
<h3>יפוי כח כללי טופס להורדה</h3>

יפוי כח כללי טופס להורדה

קרא עוד
כאשר אתם מחפשים יפוי כח כללי טופס, חשוב מאוד שתראו כי מדובר על יפוי כח שיכול לסייע לכם. אז רגע לפני שאתם ממלאים טופס שלא יכול לקדם אתכם, אנו כאן על מנת להסביר לכם בדיוק מה אסור לכם לשכוח. יפוי כח כללי טופס שיש בו הכל בראש ובראשונה אתם צריכים לראות כי באותו יפוי כח כללי טופס להורדה יש מקום שבו תוכלו למלא את פרטי הזיהוי של מייפה הכח, ובנוסף את פרטי הזיהוי של מיופה הכח. בנוסף אתם צריכים לוודא כי ישנו מקום שבו תוכלו לציין במפורט את פרטי יפוי הכח, כך שלא יהיה מקום לחוסר הבנה בהמשך.
<h3>השוואת מחירים על אישור נוטריוני</h3>

השוואת מחירים על אישור נוטריוני

קרא עוד
הגעתם למצב שאתם צריכים להשיג אישור נוטריוני? זה ככל הנראה קורה לכולם, כי היום הכוח של נוטריון הוא משמעותי וחשוב במיוחד. העלות של אישור נוטריוני יכולה להיות מאוד דינאמית, ולכן ישנה חשיבות מכרעת לביצוע השוואת מחירים. השוואת מחירים של מספר נוטריונים כיום כל נוטריון יכול להוציא לכם אישור נוטריוני, אפילו מבלי שתצטרכו להגיע אליו באופן פיזי. מהסיבה הזאת יש לכם בידיים כוח חסר תקדים, שבאמצעותו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין נוטריונים שונים. כך תוכלו להשיג את האישור הנוטריוני במחיר שמתאים לכם, כי לכל נוטריון יש את העלויות שלו. אל תוותרו על האפשרויות שעומדות לרשותכם, זה יכול להוזיל את העלות במאות שקלים.
<h3>מה ההבדל בין חתימת אפוסטיל לבין אישור נוטריוני?</h3>

מה ההבדל בין חתימת אפוסטיל לבין אישור נוטריוני?

קרא עוד
לא מעט אנשים אינם מצליחים להבין את ההבדל בין חתימת אפוסטיל ובין אישור נוטריוני, והסיבה הזאת הם עושים המון טעויות. הגיע הזמן שתוכלו להבין פעם אחת ולתמיד את ההבדל בין כל אחת מהאפשרויות הללו. ההבדל המשמעותי בין חתימת אפוסטיל ובין אישור נוטריוני כאשר אתם רוצים לאשר מסמך שמיועד להיות מאושר בתוך ישראל תוכלו להסתפק באישור נוטריוני. במקרה שבו מדובר על מסמך רשמי שאמור להיות מאושר במדינה אחרת, אתם תהיו חייבים לקבל חתימת אפוסטיל על המסמך. רק כך המסמך יהיה מאושר, ותוכלו להיות רגועים ולדעת כי אתם מצדכם יכולים להמשיך בשגרת החיים הרגילה שלכם.
<h3>האם אימות תצהיר על ידי עורך דין זה עסק יקר?</h3>

האם אימות תצהיר על ידי עורך דין זה עסק יקר?

קרא עוד
חשוב להבין כי לא מן הנמנע שתצטרכו במהלך חייכם לבצע אימות תצהיר על ידי עורך דין. כמובן שהשאלה העיקרית שמעסיקה אתכם היא מהי העלות של האישור, והאם העלות חייבת להיות כל כך גבוהה? אימות תצהיר על ידי עורך דין לא חייב להיות עסק יקר חשוב להבהיר כי במדינת ישראל אין מחיר אחיד בין עורכי הדין השונים, ולכן העלות של אימות תצהיר על ידי עורך דין משתנה מעורך דין אחד לעורך דין אחר. אך העלות תהיה נמוכה אם אתם מגיעים עם מסמך מוכן והעורך רק צריך לאשר אותו. במקרה שבו העורך דין צריך לבנות ביחד אתכם את המסמך, העלות יכולה להרקיע שחקים.
<h3>כיצד מתבצע אימות חתימה?</h3>

כיצד מתבצע אימות חתימה?

קרא עוד
רגע לפני שאתם נגשים לעורך דין על מנת שיבצע עבורכם אימות חתימה, מוטב כי תבינו בדיוק כיצד עובד ההליך. כך תוכלו להגיע מוכנים, ותדעו גם מה אתם צריכים להביא ביחד אתכם. כך מתבצע אימות חתימה אצל נוטריון בשלב הראשון הנוטריון יצטרך שתזדהו בפניו, ולכן אתם צריכים להגיע עם תעודת זהות מכל סוג שהוא. לאחר מכן על מנת לבצע אימות חתימה, הנוטריון יבקש מכם להציג בפניו את המסמך המקורי על מנת שהוא יוכל לאשר את המסמך. לאחר שהנוטריון יאשר את אמיתות המסמך, הוא יצטרך לחתום עליו – החתימה מתבצעת על ידי חתימה ידנית, חותמת גומי ולבסוף גם הטבעה.
הקודם
הבא