ליטיגציה – מהי ומה משמעותה?

ליטיגציה ולא בכדי, מכונה "מלכת המשפט". זוהי למעשה פעולת הייצוג שמעניק עורך הדין למרשו בעת המשפט, במטרה לשכנע את בית המשפט להטות את הכף לטובתו של הלקוח, לשמירה זכויותיו והאינטרסים שלו בעת ההליך המשפטי – פלילי ואזרחי כאחד. אלי ביבי עו"ד נוטריון הינו ליטיגטור מנוסה ביותר, המסביר כיצד מסייעת ליטיגציה ללקוחותיו ויכולה להשפיע על קבלת ההחלטות בתיק:

נשמח להיות בקשר

שירותי ליטיגציה והכישורים הנדרשים

בטח ראיתם לא פעם בסרטים ההוליוודיים את עורכי הדין החריפים והחדים שמצליחים לספק את קביעותיהם בצורה משכנעת, לערער את אמינותם של העדים בחקירה הנגדית ובעיקר לחשוף את האמת בזכות כשרונם ולשונם.
זוהי בדיוק מהותה של ליטיגציה. מדובר למעשה במלאכת הייצוג, באמצעותה מצליח משרד עורך דין נוטריון אלי ביבי לרדת לעומקם של פרטים ועובדות, להטיל בהן ספק או לקבע עמדות, לחקור, להצליב מידע וגרסאות ולקבל את התמונה המלאה למקרה, לא רק מכוחן של "העובדות היבשות".
ליטיגציה היא חלק מהותי מעולם המשפט, אך לא כל עורך דין עוסק בה. יתרה מכך – לא כל עורך דין (המספק או שאינו מספק שירותי נוטריון בנוסף) מוכשר לביצועה. עורך הדין העוסק בליטיגציה חייב לגייס לעזרתו תכונות וכישורים טבעיים: זיהוי תגובות גוף ומבט, שמירה על עקביות וריכוז גבוהים, יכולת ניתוח והסקת מסקנות לגבי המידע שנאסף ויכולת השכנוע המשפטית, המצריכה כריזמה, ווירטואוזיות וגם שפע של ניסיון מקצועי. גם הליטיגטור המצטיין ביותר, לעולם לא יצליח לספק הישגים משמעותיים ורצופים, כל עוד הוא מצוי בתחילת דרכו.

עורך דין נוטריון אלי ביבי: ליטיגטור מקצועי ומיומן

לפעול תחת לחץ או במצבי עימות משפטיים תוך שמירה על יכולת ביטוי גבוהה ואיסוף נתונים ומידע עד אחרון הפרטים. משרדנו יספק לכם ייצוג מקצועי ושירותי ליטיגציה תוך חתירה לשלמות ויסודיות ומתוך ניסיון ומומחיות של למעלה מעשור בתחומי המשפט האזרחי, דיני חוזים, דיני מקרקעין, דיני ביטוח, ביצוע פעולות משפטיות והגשת בקשות, שירותי עורך דין נוטריון נרחבים וטיפול בכל סוגיה המערבת תחומי משפט סמוכים. הייצוג המקצועי מול בתי המשפט והרשויות השונות, הבקיאות והניסיון מסייעים רבות ללקוחותינו בענייניהם וזוכים לייצוג הוגן, הולם, מסור ואמין.

שירותי נוטריון, שליחת בקשות, ליווי וייעוץ משפטי

ליטיגציה היא המפתח להכרעה המשפטית אך אין בה די כדי לקבוע את החלטותיו ושיקוליו הסופיים של בית המשפט. חלק גדול מהטיפול בתיק כולל הגשת בקשות, דיונים, טיפול בצווים ועוד, המצריכים התנהלות ישרה ותקינה מול בתי המשפט ורשויות התביעה. משרדו של אלי ביבי עו"ד נוטריון זמין עבורכם לכל שאלה ובקשה לייעוץ מקצועי – גם אם לא מנוהל תיק כנגדכם בבית המשפט ולא נדרשת כעת פעולת ייצוג בפניו. בנוסף יוכל לספק המשרד לכל לקוח ליווי משפטי מלא לרבות שירותי נוטריון, שליחת בקשות והופעות בפני רשויות רלוונטיות.

עורך דין נוטריון - אלי ביבי - אייקון חץ
050-600-0601 דילוג לתוכן