אלי ביבי עורך דין ונוטריון - אודות

משרד עורך דין ונוטריון אלי ביבי פועל משנת 2010, לאחר שצבר אלי ביבי עו"ד נוטריון, סא"ל (במיל') ומג"ד ביחידת רפואה, מוניטין וותק של עשרות שנים בייצוג לקוחות פרטיים וחברות בענפי משפט מגוונים. עורך דין ונוטריון אלי ביבי מעניק בעצמו ובאמצעות עורכי הדין ממשרדו ייצוג, ליווי וייעוץ משפטי בתחומי המשפט האזרחי, מקרקעין, נזיקין, ביטוח, חוזים ושירותי נוטריון מקיפים.

בשל הניסיון המקצועי, העשייה המשפטית ארוכת השנים והבקיאות יוצאת הדופן בענפי המשפט השונים, מספק כיום המשרד סל שירותים רחב היקף לטובת כל סוגי הלקוחות הפרטיים והמוסדיים, הכולל מגוון רחב של ביצוע פעולות משפטיות לרבות ניהול תביעות וייצוג בערכאות השונות, הגשת צווי מניעה, סעדים זמניים, בקשות שונות ועוד. תחומים אלה לעתים מערבים גם תחומי משפט נוספים המצריכים מומחיות ובקיאות ברמה גבוהה מאוד ועל כן יוכלו להיות מסופקים במקביל. מטרת העל של משרד עורכי דין ונוטריון אלי ביבי הינה לייצר פתרונות משפטיים אידיאליים ללקוחות בכל מישורי המשפט הנדרשים והנלווים, לדוגמה: שמאות רכוש, שמאות מקרקעין, הנדסה אזרחית ועוד. בנוסף מקיים המשרד קשר קבוע עם מומחים בעלי שם במגוון רחב של תחומים, שיוכלו לברר את נסיבותיהם וענייניהם של הלקוחות ובכך להתוות את קו ההתנהלות המשפטית.

נוטריון אלי ביבי - חתימה של עורך דין אלי ביבי

משרד עורכי דין ונוטריון אלי ביבי מספק ייעוץ והכוונה ראשוניים ללא כל רווח, התחייבות או תשלום בקרב מי שידם אינה משגת. הסיבה לכך היא משום שרבים המקרים שבהם אנשים זקוקים לקבלת החלטות משפטיות, ייצוג או ניהול תביעות והליכים מורכבים שלא יוכלו לבצע בשל מצבם הכלכלי.

עורך הדין והנוטריון אלי ביבי הינו עורך דין וותיק וחבר ועדת הנוטריונים של לשכת עורכי הדין, שהוסמך גם כרפרנט פניות נוטריונים בוועדה. מתוקף עיסוקו כנוטריון מורשה, מספק המשרד את מלוא השירותים הנוטריוניים הקיימים, לרבות אישורי הצהרה על נכונות של תרגומים למסמכים בשפות שונות, אימות חתימה נוטריוני בשם אדם אחר, אישורים נוטריוניים על מסמכים, אישורי הסכם ממון, צוואות, מימוש צוואות, אישור נוטריוני לצורך יציאת קטין מהארץ (עם/ ללא מלווה) ומתן כל אישור נוטריוני נדרש בהתאם לדין וחוקי המשפט.

משרד עורכי הדין ישמח ללוות אתכם עד לשביעות רצונכם המלאה – במקצועיות ללא פשרות, הגינות, שקיפות ומסירות. אם נפגעתם, נגרם לכם נזק או שאתם מעוניינים לברר את זכויותיכם המשפטיות בנוגע לסוגיה מסוימת, משרדנו יוכל לסייע תוך הקשבה וטיפול אחראי מהרגע הראשון. פנו אל משרד עורכי דין ונוטריון אלי ביבי לצורך קבלת ייעוץ והכוונה ראשוניים וקבלת טיפול משפטי צמוד.

אלי ביבי נוטריון - לוגו אוניברסיטת בר אילן
אלי ביבי נוטריון - לוגו משרד המשפטים
אלי ביבי נוטריון - לוגו לשכת עורכי הדין בישראל
עורך דין נוטריון - אלי ביבי - אייקון חץ
050-600-0601 דילוג לתוכן